powered by webLebby

Hakkımızda

Sultanahmet bölgesinde yer alan Vizyon City Hotel, Sultanahmet Cami, Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Gülhane Parkı Yerebatan Sarnıcı, Eminönü – Sirkeci, yarımada da bulunan turistik tesisler ve ve tramvay hattı gibi önemli yerlere yakın olması nedeniyle özellikle turistler ve kısa süreli iş ziyareti yapanların tüm konaklama ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sultanahmet otelleri arasında ekonomik ve konforlu olarak ön plana çıkan Vizyon City Hotel, her İstanbul ziyaretinizde sizlere hizmet vermekten onur duyacaktır!

24 saat resepsiyon ve rezervasyon imkânı bulunan otelimizde, ücretsiz sınırsız internet erişimi, her odada televizyon yayını, konaklama ihtiyacınızı karşılayacak tüm standart hizmetler mevcuttur.

Uygun fiyat ve kaliteli konaklama konusunda bölgesinde rakipsiz olan Vizyon City Hotel, her İstanbul ziyaretinizde gönül ferahlığıyla tercih edebileceğiniz bir oteldir.

Konumu itibari ile İstanbul’un en önemli turistik yerleri ve alışveriş merkezlerine yakın olan otelimiz, yeme-içme mekânları, boğaz turları, şehir turları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri tarihi ve kültürel bakımdan zengin yerlere yakın olması nedeniyle konaklama yapan misafirlerimizin vazgeçilmezi hâline gelmiştir.

25 yılın tecrübesi ile misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak profesyonel bir konaklama hizmeti sunuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

© 2023 Vizyon City Hotel. Tüm hakları saklıdır.